VİZYON & MİSYON

VİZYON & MİSYON

VİZYON

Adanaspor.Org; Adanaspor’a gönül veren her bir ferdin veya topluluğun kendini bir parçası hissedeceği, bağımsız, Adanaspor’u, Adanaspor’un marka değerini, Adanaspor kültürünü ve Adanaspor tribünlerinin çıkarlarını korumayı amaçlayan; bunların yanı sıra düzenli haber akışı sağlayarak Adanaspor camiasının medya kanalını güçlendirmeyi hedefleyen ve son olarak; dünyanın dört bir yanında Adanaspor’a gönül veren binlerce Adanasporlunun, Adanaspor’un çıkarları doğrultusunda örgütlenebilmesine olanak sağlayacak sanal altyapıyı oluşturmayı hedefleyen bir taraftar merkezidir.

Adanaspor.Org; Adanaspor’un çıkarları ve kendi kurumsal ilkeleri doğrultusunda, Adanaspor camiasında yer alan her bir kişi ve/veya örgütlenme ile iletişime ve işbirliğine açık bağımsız bir taraftar merkezidir    .


 

MİSYON

Adanaspor’u sanal ortamında temsil etmek amacıyla 2001 yılında yola çıkan Adanaspor.Org, zaman içerisinde çoğalarak, güçlenerek, öğrenerek ve gelişerek yoluna devam etmiştir.

Bugün yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ve sonsuz ilham kaynağı olan Adanaspor sevgisiyle, Adanaspor markasını en iyi şekilde temsil edecek nitelikli bir taraftar merkezi olma misyonunu devam ettirmektedir.

Bunun yanı sıra Adanaspor.Org; örgütlü her kitlenin, yalnız ve dağınık kitlelere göre çok daha güçlü olacağının bilinciyle turuncu beyaz renklere gönül veren her bir ferdin etkili bir şekilde örgütlenmesini ve daha organize bir Adanaspor taraftar kitlesi oluşmasını gönülden desteklemektedir.